







Schneider Electric Asfora 2li Beyaz Çerçeveli RJ45 CAT6 UTP Telefon Prizi EPH4800121
Schneider Electric Asfora RJ45 6 veri prizi EPH4800121 beyaz renkte veri bağlantısı için 2 prizli eksiksiz bir üründür Sabitleme şekli pençelerdir. Genişliği 83 mm, yüksekliği 83 mm, derinliği 48 mm olup, çıkıntı derinliği 9 mm'dir. Uyumlu montaj kutusu, gömme tipte duvar yüzeyine gömülebilir. Yüzey parlaklığı parlak, bu da parlak, hatta davetkar bir görünüm sağlıyor. Bu veri soketinin bağlantı terminalleri IDC'dir. Ayrıca bu cihazın IP derecesi IP20'dir. Veri soketi ABS'den (akrilonitril bütadien-stiren) yapılmıştır, bu da onu mümkün olduğunca dayanıklı hale getirir. Bakır iletken malzemesi onu daha güvenilir hale getirir. Bakırın kondüktör malzemesi onu daha güvenilir kılar Ve Ağır metal içermemesinin yanı sıra, cıva içermemekte, çevreye ve sağlığınıza her zaman özen göstermektedir Ayrıca cıva ve ağır metal içermez, böylece hem çevreyi hem de sağlığınızı her zaman korur. Asfora, ışık anahtarları, dimmerler, güç ve iletişim prizleri, USB şarj cihazı, kör kapak ve yüzey kutusu dahil olmak üzere şık tasarıma sahip yüksek kaliteli kablolama cihazlarından oluşan bir seridir.
| Seri | Asfora |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Veri soketi |
| cihaz sunumu | Açılı |
| Cihaz Uygulaması | Haberleşme |
| kablo ekran tipi | UTP |
| veri soket tipi | RJ45 |
| ambalaj tipi | Yatay paketleme |
| renk tonu | Beyaz |
| renk tonu | Beyaz |
| Cihaz Montajı | Sıva altı |
|---|---|
| soket sayısı | 2 |
| iletişim ağı kategorisi | Cat 6 |
| bağlantılar - terminaller | IDC |
| kabloların sayısı | 2 kablo(lar) |
| kablo sertliği | Sert |
| yüzey dış görünümü | Cilalı |
| malzeme | ABS (akrilonitril butadiyen stiren): merkezi plaka ABS (akrilonitril butadiyen stiren): Çerçeve |
| iletken malzeme | Bakır |
| sabitleme modu | Tırnaklar51…80 mm |
| yükseklik | 83 mm |
| Genişlik | 83 mm |
| derinlik | 48 mm |
| çıkıntı derinliği | 9 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,072 kg |
| IP koruma derecesi | IP20 |
|---|
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Height | 4,000 cm |
| Package 1 Width | 8,000 cm |
| Package 1 Length | 8,000 cm |
| Package 1 Weight | 70,500 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 10 |
| Package 2 Height | 9,500 cm |
| Package 2 Width | 18,500 cm |
| Package 2 Length | 27,500 cm |
| Package 2 Weight | 788,000 g |
| Unit Type of Package 3 | S04 |
| Number of Units in Package 3 | 120 |
| Package 3 Height | 30,000 cm |
| Package 3 Width | 40,000 cm |
| Package 3 Length | 60,000 cm |
| Package 3 Weight | 9,836 kg |
| Garanti | 18 months |
|---|
Hafta içi günlerde saat 16:00' ya kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. Cumartesi günü saat 12:00'ye kadar verilen siparişler aynı gün 12:00'den sonra ve pazar günü verilen siparişleriniz İlk iş günü kargoya teslim edilir. Siparişlerinizin durumunu "Hesabım" sayfasından görebilir kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz. E-posta olarak gönderilecek olan kargo takip linki üzerinden de kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz. Her türlü soru ve istekleriniz için iletişim bilgilerim üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
| Pazartesi Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Salı Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Çarşamba Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Perşembe Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Cuma Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
Cumartesi Saat 12:00'ya kadar verilen siparişler Cumartesi Günü 12:00'dan sonra verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜ |
| Pazar günü verilen siparişler | TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜ |
- Ürün Kodu: EPH4800121
- Stok Kodu: EPH4800121
- Barkod: 13606480526548









