

















Schneider Electric - Asfora - İkili USB Hızlı Şarj Prizi Type A+C 3A, 45W - Antrasit - EPH2700471
Schneider Electric Asfora cihazı, çerçevesiz antrasit USB şarj cihazı A+C 3A 45W'tır. 5V 1.5A USB type A ve 20V 3A USB type C girişi bulunmaktadır. 2 x 0,75-2,5 mm kare kablo kesitine sahip katı veya esnek kablolar için iyi kablolama kapasitesine sahiptir. Kablo sıyırma uzunluğu 8 mm'dir. 2 adet vidalı terminal ile birlikte gelir ve vidalarla bağlanır. Ue çalışma gerilimi 220-240VAC, anma akımı 50/60 Hz'de 3A'dır. Bu cihazın çıkış gücü 45W, güç tüketimi ise 0.1W'tır. Bu cihaz sıva altı montajına olanak sağlar. Ölçüleri (G) 71mm x (Y) 71mm x (D) 37mm'dir. Ağırlığı 130 gr. Bu cihazın rengi mat yüzeyli antrasittir. Polikarbonat malzemeden üretilmiştir. Çalışma sıcaklığı 0 ile +40°C arasındadır ve depolama sıcaklığı -5°C ile +50°C arasındadır. IP20 ve IK04 koruma derecelerine ulaşır. Bu ürün 1'li set halinde eurohole ambalajlı olarak gelir. Bu cihaz EAC sertifikasına ve ETSI EN 301 489-4 standardına uygundur.
| Seri | Asfora |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | USB şarj cihazı |
| cihaz sunumu | Sabitleme çerçeveli mekanizma |
| Cihaz Montajı | Sıva altı |
| Sendika bitiş malzemesi | USB tipi A + C |
| renk tonu | Antrasit |
| Cihaz Uygulaması | Şarj Cihazı |
|---|---|
| Sabitleme Modu | Vidalarla |
| Numara çıkış akımı | 3 A 1,5 A |
| soket sayısı | 2 |
| entegre bağlantı tipi | 1 USB tip A 5 V DC 1,5 A 1 USB type C <= 20 V DC 3 A |
| [Ue] nominal çalışma voltajı | 220...240 V AC +/- 10 % -de 50/60 Hz |
| W cinsinden maksimum güç tüketimi | 0,1 W |
| nominal çıkış gücü | 45 W |
| yüzey dış görünümü | Mat |
| yüzey bakımı | Boyalı |
| malzeme | ABS (akrilonitril butadiyen stiren): merkezi plaka PC (polikarbonat) GF10 FR: muhafaza |
| ambalaj tipi | Eurohole içeren kutu |
| Set başına Miktar | 1 |
| kelepçe bağlantı kapasitesi | 2 x 0.75...2 x 2.5 mm² için sert kablolar 2 x 0.75...2 x 2.5 mm² için esnek kablolar 2 x 0.75...2 x 2.5 mm² için sıkışık kablolar |
| saat cinsinden hizmet ömrü | 30000 h 10,5 W 30000 h 52,5 W |
| Koruma Türü | Aşırı yük ve kısa devre koruması Çıkışta aşırı gerilim koruması Sıcaklık artışı koruması |
| terminallerin sayısı | 2 vidalı terminaller |
| tel sıyırma uzunluğu | 8 mm |
| ürün uyumluluğu | Mobile/tablet Mac iOS Mobile/tablet Android Mobile/tablet Windows |
| IK Koruma Sınıfı | IK04 |
| IP Koruma Derecesi | IP20 |
| Yükseklik | 71 mm |
| Genişlik | 71 mm |
| Derinlik | 37 mm |
| gömme derinliği | 32 mm |
| ürün ağırlığı | 0,13 kg |
| Standartlar | ETSI EN 301 489-4 |
|---|---|
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | 0…40 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -5…50 °C |
| Ürün Sertifikaları | EAC |
| elektrik yalıtım sınıfı | Sınıf II |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Height | 6,0 cm |
| Package 1 Width | 8,5 cm |
| Package 1 Length | 13,0 cm |
| Package 1 Weight | 158,0 g |
| Unit Type of Package 2 | S02 |
| Number of Units in Package 2 | 24 |
| Package 2 Height | 15,0 cm |
| Package 2 Width | 30,0 cm |
| Package 2 Length | 40,0 cm |
| Package 2 Weight | 4,107 kg |
Hafta içi günlerde saat 16:00' ya kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. Cumartesi günü saat 12:00'ye kadar verilen siparişler aynı gün 12:00'den sonra ve pazar günü verilen siparişleriniz İlk iş günü kargoya teslim edilir. Siparişlerinizin durumunu "Hesabım" sayfasından görebilir kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz. E-posta olarak gönderilecek olan kargo takip linki üzerinden de kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz. Her türlü soru ve istekleriniz için iletişim bilgilerim üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
| Pazartesi Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Salı Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Çarşamba Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Perşembe Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Cuma Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
Cumartesi Saat 12:00'ya kadar verilen siparişler Cumartesi Günü 12:00'dan sonra verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜ |
| Pazar günü verilen siparişler | TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜ |
- Ürün Kodu: EPH2700471
- Stok Kodu: EPH2700471
- Barkod: 3606482079083









