
Schneider - Easy9 1P 63A, 4,5Ka C Eğrisi Otomat - Ez9F34163
Minyatür Devre Kesici (Mcb), Easy9, 1P, 63A, C Eğrisi, 4500A (Iec/En 60898-1)
Bu
Easy9 ürünü, düşük voltajlı minyatür devre kesicidir (MCB). 1 korumalı
kutup ve 63A In nominal akım ve C açtırma eğrisi ile bir 1P devre
kesicidir. Nominal kısa devre kesme kapasitesi IEC 60898-1 standardına
uygun olarak 230VAC'de 4500A'e ve EN/IEC 60947-2 standardına uygun
olarak 24...48VDC'de 25kA'ya kadar gider. IEC 60898-1 standardıyla
uyumludur. Bu üründe kısa devreye ve aşırı yüklere karşı koruma bulunur.
Tutamacın konumuna göre (O-I oymalı) ön panelde bir hata açtırma
gösterimi bulunur. Bu ürün konut ve küçük ticari binalar için özeldir.
4000 döngüye kadar çıkan bir elektrik dayanıklılığı ve 10000 döngülere
kadar çıkan mekanik bir dayanıklılığı var. Kullanıcı çalışma voltajı
230VAC'dir. Uı anlık yalıtım gerilimi 500VAC'dir. Uimp nominal darbe
dayanma gerilimi 4kV'dur. Çalışma frekansı 50Hz veya 60Hz'dir. Modüler
kurulum için DIN rayı üzerine monte edilebilir. Genişliği 9 mm'lik 2
aralıktır. Ürün rengi açık gridir (RAL7035). Boyutlar (G) 18 mm x (Y) 81
mm x (D) 66,5 mm'dir. IEC 60529 standardına göre, muhafazada koruma
derecesi IP20 ve IP40'tır. Çalışma sıcaklığı -25°C ila 60°C'dir.
Depolama sıcaklığı -40°C ila 85°C'dir.
| seri | Easy9 |
|---|---|
| cihaz uygulaması | Dağıtım |
| Ürün ya da bileşen tipi | Minyatür devre kesici |
| Ürün grubu | Easy9 MCB |
| Poles | 1P |
| korumalı kutupların sayısı | 1 |
| [In] nominal akım | 63 A |
| Şebeke tipi | AC |
| açma birimi teknolojisi | Termik Manyetik |
| eğim kodu | C |
| kesme kapasitesi | 4500 A Icn -de 230 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60898-1 4500 A Icn -de 400 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60898-1 |
| yalıtıma uygunluk | Evet 'e uygunIEC 60898-1 |
| Şebeke frekansı | 50/60 Hz |
|---|---|
| [Ue] nominal çalışma voltajı | 230 V AC 50/60 Hz |
| manyetik açma limiti | 5...10 x In |
| [Ics] nominal hizmet kesme kapasitesi | 4,5 kA 100 % x Icn -de 230 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60898-1 |
| [Ui] nominal yalıtım voltajı | 500 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60898-1 |
| [Uimp] nominal darbe dayanım voltajı | 4 kV 'e uygunIEC 60898-1 |
| kontak konum göstergesi | Evet |
| Kontrol tipi | Geçiş |
| Cihaz üzerii sinyalizasyon | Olmadan |
| Montaj Tipi | Takılabilir |
| montaj desteği | DIN rayı |
| 9 mm vida adımı | 2 |
| Yükseklik | 81 mm |
| Genişlik | 18 mm |
| Derinlik | 66,5 mm |
| renk | Gri (RAL 7035) |
| Mekanik dayanıklılık | 10000 cycles |
| elektrik dayanıklılığı | 4000 cycles |
| bağlantılar - terminaller | Tünel tipi terminal (üst veya alt) 1…25 mm² esnek Tünel tipi terminal (üst veya alt) 1…35 mm² sert |
| sıkma torku | 3,5 N.m üst veya alt |
| toprak kaçağı koruması | Yok |
| Standartlar | IEC 60898-1 |
|---|---|
| Ürün sertifikaları | GOST-R |
| IP koruma derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 |
| kirletme derecesi | 2 |
| tropik iklim | 2 |
| bağıl nem | 95 % -de -25…60 °C |
| Nominal çalışma ortam sıcaklığı | -25…60 °C |
| Depolama ortam koşulları | -40…85 °C |
Hafta içi günlerde saat 16:00' ya kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. Cumartesi günü saat 12:00'ye kadar verilen siparişler aynı gün 12:00'den sonra ve pazar günü verilen siparişleriniz İlk iş günü kargoya teslim edilir. Siparişlerinizin durumunu "Hesabım" sayfasından görebilir kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz. E-posta olarak gönderilecek olan kargo takip linki üzerinden de kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz. Her türlü soru ve istekleriniz için iletişim bilgilerim üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
| Pazartesi Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Salı Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Çarşamba Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Perşembe Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Cuma Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
Cumartesi Saat 12:00'ya kadar verilen siparişler Cumartesi Günü 12:00'dan sonra verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜ |
| Pazar günü verilen siparişler | TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜ |
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde sayfamızdaki iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir (yüzük ölçüsü , model değişimi vb.). Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
487,36₺
Vergiler Hariç: 406,13₺
- Ürün Kodu: Ez9F34163
- Stok Kodu: Ez9F34163
- Barkod: 3606480586903
Etiketler:
Schneider - Easy9 1P 63A
, 4
, 5Ka C Eğrisi Otomat - Ez9F34163
, Ez9F34163
, Şalt Malzemeleri









