











Schneider Electric Asfora priz-priz EPH2800221 beyaz renk, 1 çıkışlı komple bir üründür. Bu prizin çıkış kutup konfigürasyonu, pim topraklı panjurlu 2P + E'dir. Kapaklı olarak tasarlanan bu priz, özellikle çocuklarınızın güvenliğini korumak için tasarlanmıştır. Akımı 16A, güç aralığı ise 3680W'tır. Sabitleme şekli vida veya pençedir. Priz 83 mm genişliğinde, 83 mm yüksekliğinde, 42 mm derinliğinde olup, çıkıntı derinliği 10 mm'dir. Ayrıca, kutusunun yüzeye monte edilebilmesi için gömme montaj seçeneği de mevcuttur. Yüzey parlaklığı parlak, bu da parlak, hatta davetkar bir görünüm sağlıyor. Ayrıca bu cihazın IP derecesi IP20'dir. Bağlantı terminalleri kaldırma terminalleridir. ABS (akrilonitril bütadien-stiren), ABS + PC malzemeden yapılmış olan bu priz çok güvenilir ve dayanıklıdır. Bakır iletken malzemesi onu daha güvenilir hale getirir. Üstelik IEC 60884-1 standardını da fazlasıyla karşılamıştır. SEP-BBJ, TSE belgelerini de almıştır. Ayrıca, ailenizi her zaman koruyan yeşil bir premium üründür. Ve cıva içermez, her zaman çevreyi ve sağlığınızı korur. SEP-BBJ, TSE belgelerini de almıştır Asfora ürünleri zamanla sararmayacak yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Şık, zarif tasarım neredeyse her iç mekanla mükemmel uyum sağlar. Ve çevreye ve sağlığınıza her zaman özen gösteren bu ürün civa içermemektedir Asfora ürünleri, zamanla sararmayan yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir Şık, zarif tasarım, neredeyse her iç mekanla mükemmel uyum sağlar.
| Seri | Asfora |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Priz |
| soket sayısı | 1 |
| çıkış kutupları yapılandırması | 2P + E |
| soket ek bilgisi | Korumalı |
| renk tonu | Beyaz |
| ambalaj tipi | Yatay paketleme |
| cihaz sunumu | Açılı |
|---|---|
| Cihaz Montajı | Sıva altı |
| sabitleme modu | Vidalar veya kıskaçlar51…69 mm |
| çıkış standardı | CEE 7/5 |
| Outlet standard deviation | Fransızca |
| çıkış standardı açıklaması | Ortadan Pinli Topraklama (UPS Priz) |
| güç aralığı | 3680 W |
| nominal akım | 16 A -de 250 V AC |
| yüzey dış görünümü | Cilalı |
| malzeme | ABS (akrilonitril butadiyen stiren): Çerçeve ABS + PC: merkezi plaka |
| tel sıyırma uzunluğu | 13,0 mm |
| iletken malzeme | Bakır |
| bağlantılar - terminaller | Lift terminalleri |
| kabloların sayısı | 2 kablo(lar) 2,5 mm² |
| kablo sertliği | Esnek Sert Sabit damarlı |
| Set başına Miktar | 1 |
| IP Koruma Derecesi | IP20 |
| çıkıntı derinliği | 10 mm |
| Genişlik | 83 mm |
| Yükseklik | 83 mm |
| Derinlik | 42 mm |
| ürün ağırlığı | 0,081 kg |
| Standartlar | IEC 60884-1 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | SEP-BBJ TSE |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Height | 4,000 cm |
| Package 1 Width | 8,500 cm |
| Package 1 Length | 8,500 cm |
| Package 1 Weight | 83,800 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 10 |
| Package 2 Height | 9,500 cm |
| Package 2 Width | 18,500 cm |
| Package 2 Length | 27,500 cm |
| Package 2 Weight | 897,000 g |
| Unit Type of Package 3 | S04 |
| Number of Units in Package 3 | 120 |
| Package 3 Height | 30,000 cm |
| Package 3 Width | 40,000 cm |
| Package 3 Length | 60,000 cm |
| Package 3 Weight | 11,450 kg |
Hafta içi günlerde saat 16:00' ya kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. Cumartesi günü saat 12:00'ye kadar verilen siparişler aynı gün 12:00'den sonra ve pazar günü verilen siparişleriniz İlk iş günü kargoya teslim edilir. Siparişlerinizin durumunu "Hesabım" sayfasından görebilir kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz. E-posta olarak gönderilecek olan kargo takip linki üzerinden de kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz. Her türlü soru ve istekleriniz için iletişim bilgilerim üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
| Pazartesi Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Salı Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Çarşamba Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Perşembe Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Cuma Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
Cumartesi Saat 12:00'ya kadar verilen siparişler Cumartesi Günü 12:00'dan sonra verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜ |
| Pazar günü verilen siparişler | TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜ |
- Ürün Kodu: EPH2800221
- Stok Kodu: EPH2800221
- Barkod: 3606480525933









