
Renkli antrakit özelliğine sahip Schneider Electric Asfora RJ45 5e veri soketi EPH4300171-02, veri iletişimi için sabitleme çerçeveli bir mekanizmadır. Sabitleme modu pençelerdir. 71 mm genişliktedir, 71 mm yüksekliktedir, 38 mm derinliktedir, projeksiyon derinliği 9 mm'dir. Eşleşen montaj kutusu gömme tipte duvar yüzeyine gömülebilir. Boyanmış yüzey kaplaması onu olağanüstü bir şekilde aşınmaya ve korozyona dayanıklı hale getirir. Bu veri soketinin bağlantı terminalleri IDC'dir. Ayrıca bu cihazın IP değeri IP20'dir. ABS (akrilonitrile butadien-stiren) malzemesinden yapılmış olan bu veri soketi oldukça güvenilir ve dirençlidir. Bakır iletken malzemesiyle bu veri soketi oldukça dirençlidir. Kondüktör malzemesi bakır olan bu veri prizi oldukça dayanıklıdır Asfora, aydınlatma anahtarları, kısıcılar, güç ve bağlantı prizleri, USB şarj cihazı, kör kapak ve yüzey kutusu dahil olmak üzere şık tasarıma sahip bir dizi yüksek kaliteli kablolama cihazıdır. Asfora, hafif tasarımlı, ışık anahtarları, dimmerler, güç ve iletişim soketleri, USB şarj cihazı, kör kapak ve yüzey kutusu gibi yüksek kaliteli kablolama cihazları serisidir.
| seri | Asfora |
|---|---|
| Ürün ya da bileşen tipi | Veri soketi |
| cihaz sunumu | Sabitleme çerçeveli mekanizma |
| cihaz uygulaması | Haberleşme |
| kablo ekran tipi | UTP |
| veri soket tipi | RJ45 |
| ambalaj tipi | Yatay paketleme |
| renk tonu | Antrasit |
| renk tonu | Antrasit |
| Cihaz Montajı | Sıva altı |
|---|---|
| konnektör tipi | Konnektör olmadan |
| soket sayısı | 1 |
| iletişim ağı kategorisi | Cat 5 |
| bağlantılar - terminaller | IDC |
| kabloların sayısı | 1 kablo(lar) |
| kablo sertliği | Sert |
| yüzey dış görünümü | Boyalı |
| malzeme | ABS (akrilonitril butadiyen stiren): merkezi plaka |
| iletken malzeme | Bakır |
| sabitleme modu | Tırnaklar51…80 mm |
| Yükseklik | 71 mm |
| Genişlik | 71 mm |
| Derinlik | 38 mm |
| çıkıntı derinliği | 9 mm |
| Ürün ağırlığı | 0,051 kg |
| IP koruma derecesi | IP20 |
|---|
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Weight | 0,001 g |
| Garanti | 18 ay |
|---|
Hafta içi günlerde saat 16:00' ya kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. Cumartesi günü saat 12:00'ye kadar verilen siparişler aynı gün 12:00'den sonra ve pazar günü verilen siparişleriniz İlk iş günü kargoya teslim edilir. Siparişlerinizin durumunu "Hesabım" sayfasından görebilir kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz. E-posta olarak gönderilecek olan kargo takip linki üzerinden de kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz. Her türlü soru ve istekleriniz için iletişim bilgilerim üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
| Pazartesi Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Salı Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Çarşamba Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Perşembe Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Cuma Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
Cumartesi Saat 12:00'ya kadar verilen siparişler Cumartesi Günü 12:00'dan sonra verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜ |
| Pazar günü verilen siparişler | TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜ |
- Ürün Kodu: Eph4300171-02
- Stok Kodu: Eph4300171-02
- Barkod: 3606486168219









