Schneider Electric Asfora SAT soketi EPH3700171 renkli antraksit, 1 çıkışlı sabitleme çerçevesiyle kullanılan bir mekanizmadır. Bu SAT soketinin akım akışı SAT soketindedir. SAT konektörü F tipindedir. TV soketi tipi hat sonudur (terminal soketi). Bu aygıtın sabitleme modu pençelerdir. 71 mm genişlik, 71 mm yükseklik ve 42 mm derinliktedir, yansıtma derinliği 13 mm'dir. Bu SAT soketi, gömme montajı etkinleştirip, kutusunun duvardan çıkmamasını sağlar. Daha fazla aşınma ve korozyona karşı dayanıklı hale gelen boyalı yüzey kaplamasına sahiptir. Bağlantı terminalleri vidasız terminallerdir. Ve IP20 koruma derecesine de ulaşıyor. SAT soketi ABS'den (akrilonitrile butadien-stiren) yapılmıştır ve olabildiğince dirençli hale getirir. Bakır iletken malzemesi daha güvenilir olmasını sağlar. Ayrıca CE'nin kalite etiketine de sahip. Hem civa hem de heavy metal, her zaman çevreye dikkat ediyor. Buna ek olarak bu SAT soketi özellikle konut, küçük ölçekli ticari tesisler için tasarlanmış olup günlük ihtiyaçları kolayca ve güvenli bir şekilde kolaylaştırır. Asfora, ışık anahtarları, dimmerler, güç ve iletişim soketleri ve jaluziler için kontrol cihazları dahil olmak üzere bir dizi kablolama cihazı ve jaluzi kontrolörüdür. Şık ve zarif tasarımı, neredeyse her iç mekana mükemmel uyum sağlar Dokunuşla ilgilenmek ne kadar hoş olsa da, Asfora ürünleri zaman içinde sararmayan yüksek kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Asfora, aydınlatma anahtarları, karartıcılar, güç ve bağlantılı prizleri ve panjurlar için kontrolörler dahil olmak üzere bir dizi kablolama cihazıdır Şık, zarif tasarım, neredeyse her iç mekanla mükemmel uyum sağlar Göze olduğu kadar dokunuşa da hitap eden Asfora ürünleri, zamanla sararmayan yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir.
| seri | Asfora |
|---|---|
| Ürün ya da bileşen tipi | SAT soketi |
| cihaz sunumu | Sabitleme çerçeveli mekanizma |
| TV soket tipi | Hat sonu priz (sonlu priz) |
| kablolama cihazı ek bilgisi | Paralel dağıtım sistemleri için Seri dağıtım sistemleri için |
| ambalaj tipi | Yatay paketleme |
| Cihaz Montajı | Sıva altı |
|---|---|
| sabitleme modu | Tırnaklar51…80 mm |
| soket sayısı | 1 |
| SAT konnektör | F tipi |
| azaltma | 1 dB |
| renk tonu | Antrasit |
| yüzey dış görünümü | Boyalı |
| malzeme | ABS (akrilonitril butadiyen stiren): merkezi plaka |
| DC akımı akışı | SAT soketinde |
| satır başına sayı | 1 |
| bağlantılar - terminaller | Vidasız terminaller |
| iletken malzeme | Bakır |
| Yükseklik | 71 mm |
| Genişlik | 71 mm |
| Derinlik | 42 mm |
| çıkıntı derinliği | 13 mm |
| Ürün ağırlığı | 0,075 kg |
| IP koruma derecesi | IP20 |
| kalite etiketleri | CE |
|---|
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Height | 4,500 cm |
| Package 1 Width | 7,000 cm |
| Package 1 Length | 7,000 cm |
| Package 1 Weight | 72,000 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 10 |
| Package 2 Height | 9,500 cm |
| Package 2 Width | 18,500 cm |
| Package 2 Length | 27,500 cm |
| Package 2 Weight | 796,000 g |
| Unit Type of Package 3 | S04 |
| Number of Units in Package 3 | 120 |
| Package 3 Height | 30,000 cm |
| Package 3 Width | 40,000 cm |
| Package 3 Length | 60,000 cm |
| Package 3 Weight | 10,196 kg |
| Garanti | 18 ay |
|---|
Hafta içi günlerde saat 16:00' ya kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. Cumartesi günü saat 12:00'ye kadar verilen siparişler aynı gün 12:00'den sonra ve pazar günü verilen siparişleriniz İlk iş günü kargoya teslim edilir. Siparişlerinizin durumunu "Hesabım" sayfasından görebilir kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz. E-posta olarak gönderilecek olan kargo takip linki üzerinden de kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz. Her türlü soru ve istekleriniz için iletişim bilgilerim üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
| Pazartesi Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Salı Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Çarşamba Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Perşembe Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Cuma Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
Cumartesi Saat 12:00'ya kadar verilen siparişler Cumartesi Günü 12:00'dan sonra verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜ |
| Pazar günü verilen siparişler | TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜ |
- Ürün Kodu: Eph3700171
- Stok Kodu: Eph3700171
- Barkod: 3606480729591









