Schneider Electric Asfora switch EPH0500171 antrasit renkli sabitleme çerçeveli mekanizmadır ve 1 külbütörlüdür Bu bir ara anahtardır Cihazın Sabitleme modu vidalar veya kelepçelerdir Ve bu anahtarın anma akımı, güç aralığı 2300W olan 10AX'dir 71 mm, 71 mm, 43 mm boyutu, 15 mm çıkıntı derinlik ölçüleridir Gömme montaj, kutusu yüzeye gömülecek ve açığa çıkmayacak şekilde desteklenir Boyalı yüzey kaplaması, bu cihaza estetik bir görünüm kazandırmaya yardımcı olurken, aynı zamanda onu aşınmaya ve korozyona karşı olağanüstü şekilde dirençli kılar IP20 koruma derecesine de ulaşır Bu anahtarın bağlantı terminalleri vidasız terminallerdir Anahtar, ABS'den (akrilonitril bütadien-stiren) yapılmıştır ve bu da onu mümkün olduğu kadar dayanıklı hale getirir Bakırın kondüktör malzemesi onu daha güvenilir kılar TSE, VDE belgelerini de almıştır Ayrıca, IEC 60669-1 Standartı da karşılanmaktadır Ayrıca CE, UKR kalite etiketine sahiptir Bu switch aynı zamanda yeşil bir premium ürün olarak onaylanmıştır Ve çevreye ve sağlığınıza her zaman özen gösteren bu ürün civa içermemektedir Güncellenmiş Asfora anahtarlarında artık daha küçük, daha kompakt eklentiler, profilli bir sabitleme çerçevesi, geliştirilmiş kablo girişleri ve salım butonları ve geri dönüş yaylı geniş, profilli kelepçeler bulunur, ve bu anahtarın kalitesini ve işlevselliğini artırır Asfora ürünleri, zamanla sararmayan yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir Şık, zarif tasarım, neredeyse her iç mekanla mükemmel uyum sağlar
| seri | Asfora |
|---|---|
| Ürün ya da bileşen tipi | Ayırma |
| cihaz sunumu | Sabitleme çerçeveli mekanizma |
| anahtar sayısı | 1 |
| anahtar fonksiyonu | Ara |
| yük tipi | Balastlı Enerji Tasarruflu Lambalar için Yük: 100W: 100 W |
| renk tonu | Antrasit |
| ambalaj tipi | Yatay paketleme |
| Cihaz Montajı | Sıva altı |
|---|---|
| güç aralığı | 2300 W |
| nominal akım | 10 AX -de 250 V AC |
| kabloların sayısı | 2,0 kablo(lar) 2,5 mm² |
| kablo sertliği | Esnek Sert Sabit damarlı |
| tel sıyırma uzunluğu | 13,0 mm |
| malzeme | ABS (akrilonitril butadiyen stiren) |
| yüzey dış görünümü | Boyalı |
| iletken malzeme | Bakır |
| sabitleme modu | Vidalar veya kıskaçlar51…70 mm |
| bağlantılar - terminaller | Vidasız terminaller |
| Genişlik | 71 mm |
| Yükseklik | 71 mm |
| Derinlik | 43,0 mm |
| çıkıntı derinliği | 15 mm |
| Ürün ağırlığı | 0,0619 kg |
| Standartlar | IEC 60669-1 |
|---|---|
| Ürün sertifikaları | TSE VDE |
| kalite etiketleri | CE UKR |
| IP koruma derecesi | IP20 |
| Nominal çalışma ortam sıcaklığı | -5…40 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Height | 4,000 cm |
| Package 1 Width | 8,000 cm |
| Package 1 Length | 8,000 cm |
| Package 1 Weight | 65,700 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 10 |
| Package 2 Height | 9,500 cm |
| Package 2 Width | 18,500 cm |
| Package 2 Length | 27,500 cm |
| Package 2 Weight | 718,000 g |
| Unit Type of Package 3 | S04 |
| Number of Units in Package 3 | 120 |
| Package 3 Height | 30,000 cm |
| Package 3 Width | 40,000 cm |
| Package 3 Length | 60,000 cm |
| Package 3 Weight | 9,055 kg |
| Garanti | 18 ay |
|---|
Hafta içi günlerde saat 16:00' ya kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. Cumartesi günü saat 12:00'ye kadar verilen siparişler aynı gün 12:00'den sonra ve pazar günü verilen siparişleriniz İlk iş günü kargoya teslim edilir. Siparişlerinizin durumunu "Hesabım" sayfasından görebilir kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz. E-posta olarak gönderilecek olan kargo takip linki üzerinden de kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz. Her türlü soru ve istekleriniz için iletişim bilgilerim üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
| Pazartesi Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Salı Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Çarşamba Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Perşembe Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Cuma Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
Cumartesi Saat 12:00'ya kadar verilen siparişler Cumartesi Günü 12:00'dan sonra verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜ |
| Pazar günü verilen siparişler | TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜ |
- Ürün Kodu: Eph0500171
- Stok Kodu: Eph0500171
- Barkod: 3606480729300









