Schneider-Asfora–Liht Buton-Tekli-Çerçevesiz–Antrasit–Eph0700171
Schneider Electric Asfora push-buton anahtarı EPH0700171 1 rockçı ile renk antrasiti içinde sabitleme çerçevesiyle kullanılan bir mekanizmadır. Cihazın Sabitleme modu vidalar veya kelepçelerdir. Aygıtın sabitleme modu vida veya pençedir. Ve bu düğmenin anma akımı 10A, güç aralığı 2300W olan. 71 mm, 71 mm ve 43 mm sırasıyla genişlik, yükseklik ve derinliktir ve 15 mm projeksiyon derinliğidir. Sıva altı montajı kullanılabilir, böylece kutusu yüzeye gömülür. Boyanmış yüzey kaplaması onu olağanüstü aşınma ve korozyona dayanıklı kılar. Bu aygıtın IP derecelendirmesi IP20'dir. Bu basmalı düğmenin bağlantı terminalleri vidasız terminallerdir. Anahtar ABS'den (akrilonitrile butadien-stiren) yapılmıştır ve mümkün olduğunca dirençli olmasını sağlar. Bakır iletken malzemesiyle, bu anahtar oldukça dirençlidir. Bu ekipman IEC 60669-1 standardı için de uygundur. Ayrıca CE, UKR kalite etiketine de sahip. Çevre dostu olduğu için bu push-buton da bir green premium ürünüdür. Ve her zamanki gibi çevre dostu olan, civa ve heavy metalden arındırılmış. Güncelleştirilen Afora anahtarları artık daha küçük ve daha kompakt eklentiler, profilli sabitleme çerçevesi, geliştirilmiş kablo girişleri ve serbest bırakma düğmeleri, bir geri dönüş yay ile profilli pençeler, bu basmalı düğmenin kalitesini ve işlevselliğini artırıyor. Bu push-buton, her oda ve günün her saati için modern şık tasarımla evinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır. Afora ürünleri, zaman içinde sarı olmayacak yüksek kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Şık ve zarif tasarım neredeyse her iç mekana mükemmel uyum sağlar. Bu buton, her oda ve günün her saati için modern ve şık tasarımıyla evinizin iç mekanlarından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır. Asfora ürünleri, zamanla sararmayan yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Şık, zarif tasarım, neredeyse her iç mekanla mükemmel uyum sağlar.
| seri | Asfora |
|---|---|
| Ürün ya da bileşen tipi | Push-buton |
| cihaz sunumu | Sabitleme çerçeveli mekanizma |
| anahtar sayısı | 1 |
| renk tonu | Antrasit |
| ambalaj tipi | Yatay paketleme |
| Cihaz Montajı | Sıva altı |
|---|---|
| güç aralığı | 2300 W |
| nominal akım | 0,416666666666667 -de 250 V AC |
| kabloların sayısı | 2 kablo(lar) 2,5 mm² |
| kablo sertliği | Esnek Sert Sabit damarlı |
| tel sıyırma uzunluğu | 13,0 mm |
| malzeme | ABS (akrilonitril butadiyen stiren) |
| yüzey dış görünümü | Boyalı |
| iletken malzeme | Bakır |
| sabitleme modu | Vidalar veya kıskaçlar51…70 mm |
| bağlantılar - terminaller | Vidasız terminaller |
| Genişlik | 71 mm |
| Yükseklik | 71 mm |
| Derinlik | 43,0 mm |
| çıkıntı derinliği | 15 mm |
| Ürün ağırlığı | 0,0586 kg |
| Standartlar | IEC 60669-1 |
|---|---|
| Ürün sertifikaları | TSE VDE NF |
| kalite etiketleri | CE UKR |
| IP koruma derecesi | IP20 |
| Nominal çalışma ortam sıcaklığı | -5…40 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Height | 4,5 cm |
| Package 1 Width | 7,0 cm |
| Package 1 Length | 7,0 cm |
| Package 1 Weight | 59,0 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 10 |
| Package 2 Height | 9,5 cm |
| Package 2 Width | 18,5 cm |
| Package 2 Length | 27,5 cm |
| Package 2 Weight | 668,0 g |
| Unit Type of Package 3 | S04 |
| Number of Units in Package 3 | 120 |
| Package 3 Height | 30,0 cm |
| Package 3 Width | 40,0 cm |
| Package 3 Length | 60,0 cm |
| Package 3 Weight | 8,62 kg |
| Garanti | 18 ay |
|---|
Hafta içi günlerde saat 16:00' ya kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. Cumartesi günü saat 12:00'ye kadar verilen siparişler aynı gün 12:00'den sonra ve pazar günü verilen siparişleriniz İlk iş günü kargoya teslim edilir. Siparişlerinizin durumunu "Hesabım" sayfasından görebilir kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz. E-posta olarak gönderilecek olan kargo takip linki üzerinden de kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz. Her türlü soru ve istekleriniz için iletişim bilgilerim üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
| Pazartesi Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Salı Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Çarşamba Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Perşembe Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Cuma Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
Cumartesi Saat 12:00'ya kadar verilen siparişler Cumartesi Günü 12:00'dan sonra verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜ |
| Pazar günü verilen siparişler | TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜ |
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde sayfamızdaki iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir (yüzük ölçüsü , model değişimi vb.). Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
79,28₺
Vergiler Hariç: 66,07₺
- Ürün Kodu: Eph0700171
- Stok Kodu: Eph0700171
- Barkod: 3606480730054









