Bu 1 kutuplu 1 yönlü karanlıkta hafif parlaklık sağlayan LED'li bir anahtardır Bu cihazı sabitlemek için modül vidalar veya kelepçelerdir Ve bu anahtarın anma akımı, 2300W güç aralığı ile 10AX'dir Bu anahtarın boyutu 71 mm, 71 mm, 43 mm ve 15 mm'lik bir çıkıntı derinliği vardır Kutusu yüzeye gömülebilecek şekilde gömme montajı mevcuttur Aşınmaya ve korozyona karşı daha dirençli hale gelen boyalı yüzey kaplamasına sahiptir Bu cihazın IP derecesi IP20'dir Bu anahtarın bağlantı terminalleri vidasız terminallerdir Anahtar, ABS'den (akrilonitril bütadien-stiren) yapılmıştır ve bu da onu mümkün olduğu kadar dayanıklı hale getirir Bağlantı malzemesi bakır olan bu switch oldukça dayanıklıdır NF, TSE, VDE belgelerini de almıştır Dahası, IEC 60669-1 Standartını fazlasıyla karşılamaktadır Ayrıca CE, UKR kalite etiketine sahiptir Ayrıca, ailenizi her zaman koruyan yeşil premium bir üründür Ve cıva ile ağır metal içermemektedir, her zaman olduğu gibi çevre dostudur Güncellenmiş Asfora anahtarlarında artık daha küçük, daha kompakt eklentiler, profilli bir sabitleme çerçevesi, geliştirilmiş kablo girişleri ve salım butonları ve geri dönüş yaylı geniş, profilli kelepçeler bulunur, ve bu anahtarın kalitesini ve işlevselliğini artırır Asfora ürünleri, zamanla sararmayan yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir Şık, zarif tasarım, neredeyse her iç mekanla mükemmel uyum sağlar.
| seri | Asfora |
|---|---|
| Ürün ya da bileşen tipi | Ayırma |
| cihaz sunumu | Sabitleme çerçeveli mekanizma |
| anahtar sayısı | 1 |
| anahtar fonksiyonu | Anahtar |
| yük tipi | Balastlı Enerji Tasarruflu Lambalar için Yük: 100W: 100 W |
| renk tonu | Antrasit |
| ambalaj tipi | Yatay paketleme |
| Cihaz Montajı | Sıva altı |
|---|---|
| Cihaz üzerii sinyalizasyon | LED |
| güç aralığı | 2300 W |
| nominal akım | 10 AX -de 250 V AC |
| kabloların sayısı | 2 kablo(lar) 2,5 mm² |
| kablo sertliği | Esnek Sert Sabit damarlı |
| tel sıyırma uzunluğu | 13,0 mm |
| malzeme | ABS (akrilonitril butadiyen stiren) |
| yüzey dış görünümü | Boyalı |
| iletken malzeme | Bakır |
| sabitleme modu | Vidalar veya kıskaçlar51…70 mm |
| bağlantılar - terminaller | Vidasız terminaller |
| Genişlik | 71 mm |
| Yükseklik | 71 mm |
| Derinlik | 43,0 mm |
| çıkıntı derinliği | 15 mm |
| Ürün ağırlığı | 0,0607 kg |
| Standartlar | IEC 60669-1 |
|---|---|
| Ürün sertifikaları | TSE VDE NF |
| kalite etiketleri | CE UKR |
| IP koruma derecesi | IP20 |
| Nominal çalışma ortam sıcaklığı | -5…40 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Height | 4,000 cm |
| Package 1 Width | 8,000 cm |
| Package 1 Length | 8,000 cm |
| Package 1 Weight | 62,000 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 10 |
| Package 2 Height | 9,500 cm |
| Package 2 Width | 18,500 cm |
| Package 2 Length | 27,500 cm |
| Package 2 Weight | 688,000 g |
| Unit Type of Package 3 | S04 |
| Number of Units in Package 3 | 120 |
| Package 3 Height | 30,000 cm |
| Package 3 Width | 40,000 cm |
| Package 3 Length | 60,000 cm |
| Package 3 Weight | 8,853 kg |
| Garanti | 18 ay |
|---|
Hafta içi günlerde saat 16:00' ya kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. Cumartesi günü saat 12:00'ye kadar verilen siparişler aynı gün 12:00'den sonra ve pazar günü verilen siparişleriniz İlk iş günü kargoya teslim edilir. Siparişlerinizin durumunu "Hesabım" sayfasından görebilir kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz. E-posta olarak gönderilecek olan kargo takip linki üzerinden de kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz. Her türlü soru ve istekleriniz için iletişim bilgilerim üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
| Pazartesi Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Salı Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Çarşamba Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Perşembe Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Cuma Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
Cumartesi Saat 12:00'ya kadar verilen siparişler Cumartesi Günü 12:00'dan sonra verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜ |
| Pazar günü verilen siparişler | TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜ |
- Ürün Kodu: Eph1400171
- Stok Kodu: Eph1400171
- Barkod: 3606480729386









