Schneider Electric Asfora anahtarı EPH0600171, 2 rockçı ile antrasit renkli sabitleme çerçevesine sahip bir mekanizmadır. Bu 1 kutuplu 2 yönlü bir anahtar. Aygıtın sabitleme modu vida veya pençedir. Ve bu anahtarın nominal akımı, güç aralığı 2300W olan 10AX'tir. Bu anahtarın boyutu 71 mm, 71 mm ve 43 mm'dir ve yansıtma derinliği 15 mm'dir. Gömme montaj desteklenir, böylece kutusu yüzeye gömülür ve maruz kalmaz. Boyanmış yüzey kaplaması bu cihazı estetik bir noktaya ulaştırmaya yardımcı olur ve aynı zamanda olağanüstü aşınma ve korozyona dayanıklı hale getirir. Güvenilir ve yeterince dirençli olduğundan IP20'ye erişir. Bu anahtarın bağlantı terminalleri vidasız terminallerdir. Anahtar ABS'den (akrilonitrile butadien-stiren) yapılmıştır ve mümkün olduğunca dirençli olmasını sağlar. Bakır iletken malzemesiyle, bu anahtar oldukça dirençlidir. TSE ve VDE sertifikalarını da aldı. Ayrıca IEC 60669-1 standardı da çok iyi karşılanmıştır. Ayrıca CE, UKR kalite etiketine de sahip. Green premium bir ürün olarak bu cihaz çevre dostudur. Ve her zamanki gibi çevre dostu olan, civa ve heavy metalden arındırılmış. Ayrıca, IEC 60669-1 Standartı da karşılanmaktadır Güncelleştirilen Afora anahtarları artık daha küçük ve daha kompakt eklentiler, profilli sabitleme çerçevesi, geliştirilmiş kablo girişleri ve serbest bırakma düğmeleri ve bir geri dönüş yay ile geniş, profilli pençeler ve bu anahtarın kalitesi ve işlevselliğini artırmaktadır. Afora ürünleri, zaman içinde sarı olmayacak yüksek kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Şık ve zarif tasarım neredeyse her iç mekana mükemmel uyum sağlar. Ve cıva ile ağır metal içermemektedir, her zaman olduğu gibi çevre dostudur Güncellenmiş Asfora anahtarlarında artık daha küçük, daha kompakt eklentiler, profilli bir sabitleme çerçevesi, geliştirilmiş kablo girişleri ve salım butonları ve geri dönüş yaylı geniş, profilli kelepçeler bulunur, ve bu anahtarın kalitesini ve işlevselliğini artırır Asfora ürünleri, zamanla sararmayan yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir Şık, zarif tasarım, neredeyse her iç mekanla mükemmel uyum sağlar.
| seri | Asfora |
|---|---|
| Ürün ya da bileşen tipi | Ayırma |
| cihaz sunumu | Sabitleme çerçeveli mekanizma |
| anahtar sayısı | 2 |
| anahtar fonksiyonu | 1 kutuplu 2 yollu |
| yük tipi | Balastlı Enerji Tasarruflu Lambalar için Yük: 100W: 100 W |
| renk tonu | Antrasit |
| ambalaj tipi | Yatay paketleme |
| Cihaz Montajı | Sıva altı |
|---|---|
| güç aralığı | 2300 W |
| nominal akım | 10 AX -de 250 V AC |
| kabloların sayısı | 2 kablo(lar) 2,5 mm² |
| kablo sertliği | Esnek Sert Sabit damarlı |
| tel sıyırma uzunluğu | 13,0 mm |
| malzeme | ABS (akrilonitril butadiyen stiren) |
| yüzey dış görünümü | Boyalı |
| iletken malzeme | Bakır |
| sabitleme modu | Vidalar veya kıskaçlar51…70 mm |
| bağlantılar - terminaller | Vidasız terminaller |
| Genişlik | 71 mm |
| Yükseklik | 71 mm |
| Derinlik | 43,0 mm |
| çıkıntı derinliği | 15 mm |
| Ürün ağırlığı | 0,0621 kg |
| Standartlar | IEC 60669-1 |
|---|---|
| Ürün sertifikaları | TSE VDE |
| kalite etiketleri | CE UKR |
| IP koruma derecesi | IP20 |
| Nominal çalışma ortam sıcaklığı | -5…40 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Height | 4,000 cm |
| Package 1 Width | 8,000 cm |
| Package 1 Length | 8,000 cm |
| Package 1 Weight | 62,800 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 10 |
| Package 2 Height | 9,500 cm |
| Package 2 Width | 18,500 cm |
| Package 2 Length | 27,500 cm |
| Package 2 Weight | 705,000 g |
| Unit Type of Package 3 | S04 |
| Number of Units in Package 3 | 120 |
| Package 3 Height | 30,000 cm |
| Package 3 Width | 40,000 cm |
| Package 3 Length | 60,000 cm |
| Package 3 Weight | 9,001 kg |
| Garanti | 18 ay |
|---|
Hafta içi günlerde saat 16:00' ya kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. Cumartesi günü saat 12:00'ye kadar verilen siparişler aynı gün 12:00'den sonra ve pazar günü verilen siparişleriniz İlk iş günü kargoya teslim edilir. Siparişlerinizin durumunu "Hesabım" sayfasından görebilir kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz. E-posta olarak gönderilecek olan kargo takip linki üzerinden de kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz. Her türlü soru ve istekleriniz için iletişim bilgilerim üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
| Pazartesi Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Salı Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Çarşamba Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Perşembe Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Cuma Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
Cumartesi Saat 12:00'ya kadar verilen siparişler Cumartesi Günü 12:00'dan sonra verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜ |
| Pazar günü verilen siparişler | TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜ |
- Ürün Kodu: Eph0600171
- Stok Kodu: Eph0600171
- Barkod: 3606480730009









