





Schneider Electric Asfora soket çıkışı EPH9900171 renkli antrasit, 2 çıkışlı eksiksiz bir üründür. Bu soket çıkışının çıkış kutbu yapılandırması 2 x 2P + E, yan toprak ile. Ve anma akımı, güç aralığı 3680W olan 16A'dır Nominal akımı 16A, güç aralığı 3680W olan. Bu aygıtın sabitleme modu pençelerdir. Soket çıkışı 83 mm genişlikte, 123 mm yükseklikte ve 46 mm derinlikte, 23 mm projeksiyon derinliğindedir. Bu soket çıkışı, gömme montajı etkinleştirip, kutusunun duvarda çıkıntılı olmamasını sağlar. Boyanmış yüzey kaplaması bu cihazı estetik bir noktaya ulaştırmaya yardımcı olur ve aynı zamanda olağanüstü aşınma ve korozyona dayanıklı hale getirir. Ayrıca IP20 koruma derecesine erişir. Bu soket çıkışının bağlantı terminalleri kaldırma terminalleridir. Soket çıkışı ABS (akrilonitrile butadien-stiren), ASA + PC'den yapılmıştır ve olabildiğince dirençli olmasını sağlar. Bakır iletken malzemesiyle bu soket çıkışı oldukça dirençlidir. Bu ekipman IEC 60884-1 standardı için de uygundur. Ayrıca Aenor, UKR ve VDE sertifikaları da aldı. Bu priz aynı zamanda green premium ürün sertifikasına sahiptir. Ve bu civa içermez, her zaman çevreye ve sağlığınıza dikkat eder. Buna ek olarak bu soket çıkışı, özellikle konut için, küçük ölçekli işletmeler için tasarlanmıştır ve günlük ihtiyaçları kolayca ve güvenli bir şekilde kolaylaştırır. Afora ürünleri, zaman içinde sarı olmayacak yüksek kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Şık ve zarif tasarım neredeyse her iç mekana mükemmel uyum sağlar. Ayrıca bu priz-çıkış, günlük ihtiyaçları kolayca ve güvenli bir şekilde sağlayan konut, küçük ticari alanlar için özel olarak tasarlanmıştır Asfora ürünleri, zamanla sararmayan yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir Şık, zarif tasarım, neredeyse her iç mekanla mükemmel uyum sağlar.
| seri | Asfora |
|---|---|
| Ürün ya da bileşen tipi | Priz |
| soket sayısı | 2 |
| çıkış kutupları yapılandırması | 2P + E |
| renk tonu | Antrasit |
| ambalaj tipi | Yatay paketleme |
| cihaz sunumu | Açılı |
|---|---|
| Cihaz Montajı | Sıva altı |
| sabitleme modu | Tırnaklar54…72 mm |
| çıkış standardı | CEE 7/3 |
| Outlet standard deviation | Schuko |
| çıkış standardı açıklaması | Yan topraklama |
| güç aralığı | 3680 W |
| nominal akım | 16 A -de 250 V AC |
| yüzey dış görünümü | Boyalı |
| malzeme | ABS (akrilonitril butadiyen stiren): Çerçeve ASA + PC: merkezi plaka |
| tel sıyırma uzunluğu | 11 mm |
| iletken malzeme | Bakır |
| bağlantılar - terminaller | Lift terminalleri |
| kabloların sayısı | 2 kablo(lar) 2,5 mm² |
| kablo sertliği | Esnek Sabit damarlı Sert |
| Set başına Miktar | 1 |
| IP koruma derecesi | IP20 |
| çıkıntı derinliği | 23 mm |
| Genişlik | 83 mm |
| Yükseklik | 123 mm |
| Derinlik | 46 mm |
| Standartlar | IEC 60884-1 |
|---|---|
| Ürün sertifikaları | Aenor VDE UKR |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Height | 4,500 cm |
| Package 1 Width | 8,500 cm |
| Package 1 Length | 12,500 cm |
| Package 1 Weight | 102,200 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 10 |
| Package 2 Height | 10,000 cm |
| Package 2 Width | 20,000 cm |
| Package 2 Length | 31,000 cm |
| Package 2 Weight | 1,123 kg |
| Unit Type of Package 3 | S04 |
| Number of Units in Package 3 | 50 |
| Package 3 Height | 30,000 cm |
| Package 3 Width | 40,000 cm |
| Package 3 Length | 60,000 cm |
| Package 3 Weight | 5,960 kg |
| Garanti | 18 ay |
|---|
Hafta içi günlerde saat 16:00' ya kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. Cumartesi günü saat 12:00'ye kadar verilen siparişler aynı gün 12:00'den sonra ve pazar günü verilen siparişleriniz İlk iş günü kargoya teslim edilir. Siparişlerinizin durumunu "Hesabım" sayfasından görebilir kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz. E-posta olarak gönderilecek olan kargo takip linki üzerinden de kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz. Her türlü soru ve istekleriniz için iletişim bilgilerim üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
| Pazartesi Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Salı Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Çarşamba Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Perşembe Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Cuma Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
Cumartesi Saat 12:00'ya kadar verilen siparişler Cumartesi Günü 12:00'dan sonra verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜ |
| Pazar günü verilen siparişler | TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜ |
- Ürün Kodu: Eph9900171
- Stok Kodu: Eph9900171
- Barkod: 3606480729935









