Schneider–Asfora–IP44 Kapaklı Çocuk Korumalı Topraklı Priz, 16A, Çerçeveli–Antrasit–Eph3100371
Schneider Electric Asfora soket çıkışı EPH3100371 renkli antraksit, 1 çıkışlı eksiksiz bir üründür. Bu soket çıkışının çıkış kutbu yapılandırması 2 P + E ve yan toprak panjurlarıdır. Kapaklar kapatılıp bir kapakla entegre edildikçe, güvenliğinizi her zaman dikkate alır. Ve nominal akımı 16A, 3680W'lık güç aralığıyla. Bu aygıtın sabitleme modu vida veya pençedir. 83 mm genişlik, 83 mm yükseklik ve 48 mm derinliktedir ve yansıtma derinliği 17 mm'dir. Aygıt kutusu gömme montaj tipiyle yüzeye gömülebilir. Daha fazla aşınma ve korozyona karşı dayanıklı hale gelen boyalı yüzey kaplamasına sahiptir. Ve IP44 koruma derecesine de ulaşıyor. Bağlantı terminalleri kaldırma terminalleridir. Soket çıkışı ABS (akrilonitrile butadien-stiren), ABS + PC'den yapılmıştır ve olabildiğince dirençli olmasını sağlar. Bakır iletken malzemesi daha güvenilir olmasını sağlar. Bu soket çıkışı IEC 60884-1 standardına uygundur. Şirket Senor, TSE ve VDE sertifikalarını da aldı. Dahası, bu priz yeşil premium ürün olarak nitelendirilmiştir. Ve bu civa içermez, her zaman çevreye ve sağlığa dikkat eder. Aenor, TSE, VDE belgelerini de almıştır Afora ürünleri, zaman içinde sarı olmayacak yüksek kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Şık ve zarif tasarım neredeyse her iç mekana mükemmel uyum sağlar. Ve çevreye ve sağlığınıza her zaman özen gösteren bu ürün civa içermemektedir Asfora ürünleri, zamanla sararmayan yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir Şık, zarif tasarım, neredeyse her iç mekanla mükemmel uyum sağlar.
| seri | Asfora |
|---|---|
| Ürün ya da bileşen tipi | Priz |
| soket sayısı | 1 |
| çıkış kutupları yapılandırması | 2P + E |
| soket ek bilgisi | Kapak veya sürgülü |
| renk tonu | Antrasit |
| ambalaj tipi | Yatay paketleme |
| cihaz sunumu | Açılı |
|---|---|
| Cihaz Montajı | Sıva altı |
| sabitleme modu | Vidalar veya kıskaçlar51…69 mm |
| çıkış standardı | CEE 7/3 |
| Outlet standard deviation | Schuko |
| çıkış standardı açıklaması | Yan topraklama |
| güç aralığı | 3680 W |
| nominal akım | 16 A -de 250 V AC |
| yüzey dış görünümü | Boyalı |
| malzeme | ABS (akrilonitril butadiyen stiren): Çerçeve ABS + PC: merkezi plaka ABS (akrilonitril butadiyen stiren): kapak |
| tel sıyırma uzunluğu | 13,0 mm |
| iletken malzeme | Bakır |
| bağlantılar - terminaller | Lift terminalleri |
| kabloların sayısı | 2 kablo(lar) 2,5 mm² |
| kablo sertliği | Esnek Sert Sabit damarlı |
| Set başına Miktar | 1 |
| IP koruma derecesi | IP44 |
| çıkıntı derinliği | 17 mm |
| Genişlik | 83 mm |
| Yükseklik | 83 mm |
| Derinlik | 48 mm |
| Ürün ağırlığı | 0,104 kg |
| Standartlar | IEC 60884-1 |
|---|---|
| Ürün sertifikaları | TSE VDE Aenor |
Hafta içi günlerde saat 16:00' ya kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. Cumartesi günü saat 12:00'ye kadar verilen siparişler aynı gün 12:00'den sonra ve pazar günü verilen siparişleriniz İlk iş günü kargoya teslim edilir. Siparişlerinizin durumunu "Hesabım" sayfasından görebilir kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz. E-posta olarak gönderilecek olan kargo takip linki üzerinden de kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz. Her türlü soru ve istekleriniz için iletişim bilgilerim üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
| Pazartesi Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Salı Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Çarşamba Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Perşembe Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Cuma Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
Cumartesi Saat 12:00'ya kadar verilen siparişler Cumartesi Günü 12:00'dan sonra verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜ |
| Pazar günü verilen siparişler | TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜ |
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde sayfamızdaki iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir (yüzük ölçüsü , model değişimi vb.). Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
291,26₺
Vergiler Hariç: 242,72₺
- Ürün Kodu: Eph3100371
- Stok Kodu: Eph3100371
- Barkod: 3606480729973









