
SCHNEIDER - Easy9 3P 25A, 4,5kA C Eğrisi Otomat, Schneider Electric Otomatik Sigorta, Easy9, 3P, 32 A, C curve, 4500 A, Bu Easy9 ürünü, düşük voltajlı minyatür devre kesicidir (MCB). 3 korumalı kutuplu ve 32A In nominal akım ve C açtırma eğrili bir 3P devre kesicidir. Nominal kısa devre kesme kapasitesi IEC 60898-1 standardına uygun olarak 230VAC'de 4500A'e ve EN/IEC 60947-2 standardına uygun olarak 24...48VDC'de 25kA'ya kadar gider. IEC 60898-1 standardıyla uyumludur. Bu üründe kısa devreye ve aşırı yüklere karşı koruma bulunur. Tutamacın konumuna göre (O-I oymalı) ön panelde bir hata açtırma gösterimi bulunur. Bu ürün konut ve küçük ticari binalar için özeldir. 4000 döngüye kadar çıkan bir elektrik dayanıklılığı ve 10000 döngülere kadar çıkan mekanik bir dayanıklılığı var. Kullanıcı çalışma voltajı 400VAC'dir. Uı anlık yalıtım gerilimi 500VAC'dir. Uimp nominal darbe dayanma gerilimi 4kV'dur. Çalışma frekansı 50Hz'dir. Modüler kurulum için DIN rayı üzerine monte edilebilir. Genişliği 9 mm'lik 6 aralıktır. Ürün rengi açık gridir (RAL7035). Boyutlar (G) 54 mm x (Y) 81 mm x (D) 66,5 mm'dir. IEC 60529 standardına göre, muhafazada koruma derecesi IP20 ve IP40'tır. Çalışma sıcaklığı -25°C ila 60°C'dir. Depolama sıcaklığı -40°C ila 85°C'dir.
| seri | Easy9 |
|---|---|
| cihaz uygulaması | Dağıtım |
| Ürün ya da bileşen tipi | Minyatür devre kesici |
| Ürün grubu | Easy9 MCB |
| Poles | 3P |
| korumalı kutupların sayısı | 3 |
| [In] nominal akım | 32 A |
| Şebeke tipi | AC |
| açma birimi teknolojisi | Termik Manyetik |
| eğim kodu | C |
| kesme kapasitesi | 4500 A Icn -de 230 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60898-1 4500 A Icn -de 400 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60898-1 |
| yalıtıma uygunluk | Evet 'e uygunIEC 60898-1 |
Tamamlayıcı Şebeke frekansı 50 Hz [Ue] nominal çalışma voltajı 400 V AC 50 Hz manyetik açma limiti 5...10 x In [Ics] nominal hizmet kesme kapasitesi 4,5 kA 100 % x Icn -de 400 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60898-1 [Ui] nominal yalıtım voltajı 500 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60898-1 [Uimp] nominal darbe dayanım voltajı 4 kV 'e uygunIEC 60898-1 kontak konum göstergesi Evet Kontrol tipi Geçiş Cihaz üzerii sinyalizasyon Olmadan Montaj Tipi Takılabilir montaj desteği DIN rayı 9 mm vida adımı 6 yükseklik 81 mm genişlik 54 mm Derinlik 66,5 mm renk Gri (RAL 7035) Mekanik dayanıklılık 10000 cycles elektrik dayanıklılığı 4000 cycles bağlantılar - terminaller Tünel tipi terminal (üst veya alt) 1…25 mm² esnek
Tünel tipi terminal (üst veya alt) 1…35 mm² sert sıkma torku 3,5 N.m üst veya alt
Ortam Standartlar IEC 60898-1 Ürün sertifikaları GOST-R IP koruma derecesi IP20 conforming to IEC 60529 kirletme derecesi 2 tropik iklim 2 bağıl nem 95 % -de -25…60 °C Nominal çalışma ortam sıcaklığı -25…60 °C Depolama ortam koşulları -40…85 °C
Paketleme üniteleri Unit Type of Package 1 PCE Number of Units in Package 1 1 Package 1 Height 7,400 cm Package 1 Width 5,300 cm Package 1 Length 8,100 cm Package 1 Weight 297,000 g Unit Type of Package 2 BB1 Number of Units in Package 2 4 Package 2 Height 8,500 cm Package 2 Width 9,000 cm Package 2 Length 22,500 cm Package 2 Weight 1,239 kg Unit Type of Package 3 S03 Number of Units in Package 3 48 Package 3 Height 30,000 cm Package 3 Width 30,000 cm Package 3 Length 40,000 cm Package 3 Weight 15,411 kg
Sözleşme garantisi Garanti 18 ay
| Şebeke frekansı | 50 Hz |
|---|---|
| [Ue] nominal çalışma voltajı | 400 V AC 50 Hz |
| manyetik açma limiti | 5...10 x In |
| [Ics] nominal hizmet kesme kapasitesi | 4,5 kA 100 % x Icn -de 400 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60898-1 |
| [Ui] nominal yalıtım voltajı | 500 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60898-1 |
| [Uimp] nominal darbe dayanım voltajı | 4 kV 'e uygunIEC 60898-1 |
| kontak konum göstergesi | Evet |
| Kontrol tipi | Geçiş |
| Cihaz üzerii sinyalizasyon | Olmadan |
| Montaj Tipi | Takılabilir |
| montaj desteği | DIN rayı |
| 9 mm vida adımı | 6 |
| yükseklik | 81 mm |
| genişlik | 54 mm |
| Derinlik | 66,5 mm |
| renk | Gri (RAL 7035) |
| Mekanik dayanıklılık | 10000 cycles |
| elektrik dayanıklılığı | 4000 cycles |
| bağlantılar - terminaller | Tünel tipi terminal (üst veya alt) 1…25 mm² esnek Tünel tipi terminal (üst veya alt) 1…35 mm² sert |
| sıkma torku | 3,5 N.m üst veya alt |
| Standartlar | IEC 60898-1 |
|---|---|
| Ürün sertifikaları | GOST-R |
| IP koruma derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 |
| kirletme derecesi | 2 |
| tropik iklim | 2 |
| bağıl nem | 95 % -de -25…60 °C |
| Nominal çalışma ortam sıcaklığı | -25…60 °C |
| Depolama ortam koşulları | -40…85 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Height | 7,400 cm |
| Package 1 Width | 5,300 cm |
| Package 1 Length | 8,100 cm |
| Package 1 Weight | 297,000 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 4 |
| Package 2 Height | 8,500 cm |
| Package 2 Width | 9,000 cm |
| Package 2 Length | 22,500 cm |
| Package 2 Weight | 1,239 kg |
| Unit Type of Package 3 | S03 |
| Number of Units in Package 3 | 48 |
| Package 3 Height | 30,000 cm |
| Package 3 Width | 30,000 cm |
| Package 3 Length | 40,000 cm |
| Package 3 Weight | 15,411 kg |
| Garanti | 18 ay |
|---|
Hafta içi günlerde saat 16:00' ya kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. Cumartesi günü saat 12:00'ye kadar verilen siparişler aynı gün 12:00'den sonra ve pazar günü verilen siparişleriniz İlk iş günü kargoya teslim edilir. Siparişlerinizin durumunu "Hesabım" sayfasından görebilir kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz. E-posta olarak gönderilecek olan kargo takip linki üzerinden de kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz. Her türlü soru ve istekleriniz için iletişim bilgilerim üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
| Pazartesi Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Salı Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Çarşamba Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Perşembe Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Cuma Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
Cumartesi Saat 12:00'ya kadar verilen siparişler Cumartesi Günü 12:00'dan sonra verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜ |
| Pazar günü verilen siparişler | TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜ |
- Ürün Kodu: Ez9F34332
- Stok Kodu: Ez9F34332
- Barkod: 3606480587054









