











Schneider Electric - Asfora – Vavien – Beyaz - EPH0470121 Schneider Electric Asfora anahtarı EPH0470121, 1 roketli, beyaz renkli sabitleme çerçeveli bir mekanizmadır. Bu 1 kutuplu 2 yollu bir anahtardır. Cihazın sabitleme şekli vida veya pençedir. Ve bu anahtarın anma akımı 10AX olup, güç aralığı 2300W'tır. 71 mm, 71 mm, 43 mm ebatlarında olup, çıkıntı derinliği 15 mm'dir. Kutusu yüzeye gömülebilecek şekilde gömme montaj desteklenmektedir. Yüzeyi parlak olup odaya lüks bir hava katar. Bu cihazın IP derecesi IP20'dir. Bu şalterin bağlantı terminalleri vidasız terminallerdir. ABS (akrilonitril bütadien-stiren) malzemeden yapılmış olan bu anahtar çok güvenilir ve dayanıklıdır. Bakır iletken malzemesi onu daha güvenilir hale getirir. Ayrıca NF, TSE, VDE sertifikalarını da aldı. Cihaz IEC 60669-1 standardını da karşılıyor. Ayrıca CE, UKR kalite etiketine sahip. Çevre dostu olan bu anahtar aynı zamanda yeşil premium bir üründür. Cihaz, IEC 60669-1 Standartını da karşılamaktadır Güncellenen Asfora anahtarları artık daha küçük, daha kompakt ek parçalara, profilli sabitleme çerçevesine, iyileştirilmiş kablo girişlerine ve serbest bırakma düğmelerine ve geri dönüş yaylı geniş, profilli pençelere sahip olup bu anahtarın kalitesini ve işlevselliğini artırıyor. Asfora ürünleri zamanla sararmayacak yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Şık, zarif tasarım neredeyse her iç mekanla mükemmel uyum sağlar. Güncellenmiş Asfora anahtarlarında artık daha küçük, daha kompakt eklentiler, profilli bir sabitleme çerçevesi, geliştirilmiş kablo girişleri ve salım butonları ve geri dönüş yaylı geniş, profilli kelepçeler bulunur, ve bu anahtarın kalitesini ve işlevselliğini artırır Asfora ürünleri, zamanla sararmayan yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir Şık, zarif tasarım, neredeyse her iç mekanla mükemmel uyum sağlar.
| Seri | Asfora |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Ayırma |
| cihaz sunumu | Sabitleme çerçeveli mekanizma |
| anahtar sayısı | 1,0 |
| anahtar fonksiyonu | 1 kutuplu 2 yollu |
| yük tipi | Balastlı Enerji Tasarruflu Lambalar için Yük: 100W: 100 W |
| renk tonu | Beyaz |
| ambalaj tipi | Yatay paketleme |
| Cihaz Montajı | Sıva altı |
|---|---|
| güç aralığı | 2300 W |
| nominal akım | 10 AX -de 250 V AC |
| kabloların sayısı | 2 kablo(lar) 2,5 mm² |
| kablo sertliği | Esnek Sert Sabit damarlı |
| tel sıyırma uzunluğu | 13,0 mm |
| Malzeme | ABS (akrilonitril butadiyen stiren) |
| yüzey dış görünümü | Cilalı |
| iletken malzeme | Bakır |
| sabitleme modu | Vidalar veya kıskaçlar51…70 mm |
| bağlantılar - terminaller | Vidasız terminaller |
| Genişlik | 71 mm |
| Yükseklik | 71 mm |
| Derinlik | 43,0 mm |
| çıkıntı derinliği | 15 mm |
| ürün ağırlığı | 0,05975 kg |
| Standartlar | IEC 60669-1 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | TSE VDE NF |
| kalite etiketleri | CE UKR |
| IP Koruma Derecesi | IP20 |
| çalışma için ortam hava sıcaklığı | -5…40 °C |
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Height | 4,000 cm |
| Package 1 Width | 8,000 cm |
| Package 1 Length | 8,000 cm |
| Package 1 Weight | 62,000 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 10 |
| Package 2 Height | 9,000 cm |
| Package 2 Width | 18,500 cm |
| Package 2 Length | 27,500 cm |
| Package 2 Weight | 673,000 g |
| Unit Type of Package 3 | S04 |
| Number of Units in Package 3 | 120 |
| Package 3 Height | 30,000 cm |
| Package 3 Width | 40,000 cm |
| Package 3 Length | 60,000 cm |
| Package 3 Weight | 8,680 kg |
Hafta içi günlerde saat 16:00' ya kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. Cumartesi günü saat 12:00'ye kadar verilen siparişler aynı gün 12:00'den sonra ve pazar günü verilen siparişleriniz İlk iş günü kargoya teslim edilir. Siparişlerinizin durumunu "Hesabım" sayfasından görebilir kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz. E-posta olarak gönderilecek olan kargo takip linki üzerinden de kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz. Her türlü soru ve istekleriniz için iletişim bilgilerim üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
| Pazartesi Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Salı Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Çarşamba Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Perşembe Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Cuma Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
Cumartesi Saat 12:00'ya kadar verilen siparişler Cumartesi Günü 12:00'dan sonra verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜ |
| Pazar günü verilen siparişler | TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜ |
- Ürün Kodu: EPH0470121
- Stok Kodu: EPH0470121
- Barkod: 3606480986741









