









Schneider Electric - Asfora – Sonlu TV Prizi, 1dB – Çelik- EPH3200162 Bu TV prizinin akım akışı bulunmamaktadır TV priz tipi hat ucudur (terminal priz) ve TV konnektörü erkek IEC 9.52 mm'dir Cihazın sabitleme modu kelepçelerdir Bu TV prizinin boyutları 71 mm, 71 mm, 38 mm ve çıkıntı derinliği 10 mm'dir Ayrıca Gömme montaj mevcuttur, böylece kutusu yüzeye monte edilebilir Boyalı yüzey kaplaması, aşınmaya ve korozyona karşı olağanüstü dirençli olmasını sağlar Bağlantı terminalleri vidasız terminallerdir IP20 koruma derecesine de ulaşır ABS (akrilonitril bütadien-stiren) malzemeden üretilen bu TV prizi, çok güvenilir ve dayanıklıdır Kondüktör malzemesi bakır olan bu TV prizi oldukça dayanıklıdır Ayrıca CE kalite etiketine sahiptir Ayrıca, bu TV prizi çevre dostu bir premium ürün olarak nitelendirilmektedir Ve çevreye ve sağlığınıza her zaman özen gösteren bu ürün civa içermemektedir Ayrıca bu TV prizi konut, küçük ticari alanlar için özel olarak tasarlanmış olup, günlük ihtiyaçları kolayca ve güvenli bir şekilde sağlar Asfora, aydınlatma anahtarları, karartıcılar, güç ve bağlantılı prizleri ve panjurlar için kontrolörler dahil olmak üzere bir dizi kablolama cihazıdır Şık, zarif tasarım, neredeyse her iç mekanla mükemmel uyum sağlar Göze olduğu kadar dokunuşa da hitap eden Asfora ürünleri, zamanla sararmayan yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir.
| Seri | Asfora |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | TV soketi |
| cihaz sunumu | Sabitleme çerçeveli mekanizma |
| TV soket tipi | Hat sonu priz (sonlu priz) |
| kablolama cihazı ek bilgisi | Seri dağıtım sistemleri için Paralel dağıtım sistemleri için |
| ambalaj tipi | Yatay paketleme |
| Cihaz Montajı | Sıva altı |
|---|---|
| sabitleme modu | Tırnaklar51…80 mm |
| soket sayısı | 1 |
| TV konnektörü | Erkek IEC 9,52 mm |
| azaltma | 1 dB |
| renk tonu | Çelik |
| yüzey dış görünümü | Boyalı |
| malzeme | ABS (akrilonitril butadiyen stiren): merkezi plaka |
| DC akımı akışı | Yok |
| satır başına sayı | 1 |
| bağlantılar - terminaller | Vidasız terminaller |
| iletken malzeme | Bakır |
| Yükseklik | 71 mm |
| Genişlik | 71 mm |
| Derinlik | 38 mm |
| çıkıntı derinliği | 10 mm |
| ürün ağırlığı | 0,075 kg |
| IP Koruma Derecesi | IP20 |
| kalite etiketleri | CE |
|---|
| Unit Type of Package 1 | PCE |
|---|---|
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Height | 4,000 cm |
| Package 1 Width | 8,000 cm |
| Package 1 Length | 8,000 cm |
| Package 1 Weight | 69,500 g |
| Unit Type of Package 2 | BB1 |
| Number of Units in Package 2 | 10 |
| Package 2 Height | 9,500 cm |
| Package 2 Width | 18,500 cm |
| Package 2 Length | 27,500 cm |
| Package 2 Weight | 770,000 g |
| Unit Type of Package 3 | S04 |
| Number of Units in Package 3 | 120 |
| Package 3 Height | 30,000 cm |
| Package 3 Width | 40,000 cm |
| Package 3 Length | 60,000 cm |
| Package 3 Weight | 9,851 kg |
| Garanti | 18 ay |
|---|
Hafta içi günlerde saat 16:00' ya kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. Cumartesi günü saat 12:00'ye kadar verilen siparişler aynı gün 12:00'den sonra ve pazar günü verilen siparişleriniz İlk iş günü kargoya teslim edilir. Siparişlerinizin durumunu "Hesabım" sayfasından görebilir kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz. E-posta olarak gönderilecek olan kargo takip linki üzerinden de kargolarınızın durumunu takip edebilirsiniz. Her türlü soru ve istekleriniz için iletişim bilgilerim üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
| Pazartesi Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Salı Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Çarşamba Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Perşembe Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
| Cuma Günü Saat 16:00'ya kadar verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO |
Cumartesi Saat 12:00'ya kadar verilen siparişler Cumartesi Günü 12:00'dan sonra verilen siparişler | AYNI GÜN KARGO TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜ |
| Pazar günü verilen siparişler | TAKİP EDEN İLK İŞ GÜNÜ |
- Ürün Kodu: EPH3200162
- Stok Kodu: EPH3200162
- Barkod: 3606480730436









